Major Craft

Japonsko je rybářská velmoc a není proto překvapením, že právě odsud pochází světoznámá a kvalitou proslulá značka rybářského náčiní Major Craft.

Firmu založil v roce 2001 pan Tsugio Mori jako řešení pro japonské rybáře, pro které byla cena kvalitních prutů z USA velmi vysoká.

Díky své více než 30-ti leté praxi v rybářském oboru dokázal pan Tsugio Mori nabídnout špičkové pruty za dostupné ceny. Společnost Major Craft zaznamenala raketový úspěch a ve svém boomu pokračuje i nadále. Stále je totiž věrná své počáteční vizi – maximální možná kvalita za přijatelné ceny.

Technologie:

Všechny pruty Major Craft, včetně nejlevnějších modelů, používají světově osvědčené komponenty FUJI. Proto se můžete vždy spolehnout na maximální možnou kvalitu. Za pozornost například stojí high endová očka FUJI TORZITE, která najdete u vyšších modelů Major Craft.

Cross Force — Zesilující karbonový oplet dodává prutu sílu, pevnost a odolnost. Jednotlivé vrstvy jsou na sebe kladeny do tvaru písmene X a zajišťují tak maximální funkčnost opletu.

Cross Force Plus — Vylepšená verze Cross Force nabízející stejné vlastnosti, ale určená pro vyšší modelové řady s lehčím a křehčím blankem.

1940
111501194011150

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem


Kód: FCS-S682AJI

Řada Firstcast je dostupnou volbou pro všechny, kteří hledají ekonomické řešení v kvalitním provedení od Major Craft. Přestože se jedná o základní řadu, jsou na všech modelech sedla a očka FUJI. Ať už jdete k vodě poprvé nebo se rozhlížíte po nové výbavě za dostupnou cenu, tato modelová série vás nadchne.

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 1 940 Kč
od 1 603,31 Kč bez DPH

Kód: SPS-S702M

Ekonomická série prutů, které jsou přesto o třídu dál než ostatní. Úplně první série prutů Solpara byla určená pro mořský rybolov. Vyznačovala se  silou, odolností a účelností. Nyní série obsahuje i pruty určené pro jemnější techniky, přesto požadavky zůstaly stejné. 

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 2 480 Kč
od 2 049,59 Kč bez DPH

Kód: TPS-602XUL

Série Trapara je jednou z klíčových řad Major Craft. Cenově dostupné pruty si udržují vysoký standard kvality Major Craft. Pruty jsou postaveny na léty prověřené kombinaci materiálů — FUJI očka, korková rukojeť a dva typy nejoblíbenějších sedel navijáků. Spolu se skvělým blankem tvoří dokonale sladěný celek.

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 2 480 Kč
od 2 049,59 Kč bez DPH
 

Kód: BPS-662UL

Série Basspara symbolizuje stylový design s ověřenou kvalitou Major Craft. Série je zárukou zábavy a radosti z lovu. Jako vždy jsou použity kvalitní FUJI komponenty a skvělý blank. Pruty mají univerzální využití a dají se tak použít pro všechny běžné techniky přívlače. Série Basspara obsahuje modely pro klasické smekací navijáky i modely pro lov s multiplikátory. Spinningové modely jsou o stupeň tvrdší, než je udávaná vrhací zátěž.

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 2 540 Kč
od 2 099,17 Kč bez DPH

Kód: BIC-662M

Baitcastová řada Benkei symbolizuje design moderních baitcastů. Důraz je kladen na Lehkost, citlivost, sílu a snadnou ovladatelnost. Flipping, skypping, pitching, twitching nebo vertikální lov, všechny tyto techniky Benkei hravě zvládne a přidá skvělý zážitek ze zdolávání. To vše a mnohem víc Benkei nabízí za skvělou cenu.

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 3 400 Kč
od 2 809,92 Kč bez DPH

Kód: CRX-S692AJI

Nová série Crostage je třetí sérií této řady. Jako vždy je prut postaven výhradně na FUJI komponentech. V této nové řadě naleznete několik jedinečných modelů.

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 3 450 Kč
od 2 851,24 Kč bez DPH
 

Kód: TTA-602SUL

Troutino – Nástupce světového fenoménu Nextino. Troutino je dalším z věhlasných jmen značky Major Craft. Jak sám název napovídá, je primárně určen k lovu pstruhů, ale bravurně si poradí také s okouny a tloušti. 

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 3 580 Kč
od 2 958,68 Kč bez DPH

Kód: FTA-602XUL

Tyto pruty jsou opravdovým designovým skvostem. Každý detail byl vytvořen tak, aby vzhledově podtrhl jedinečnost prutu a technicky dovedl prut na samou hranici jeho možností. Samozřejmostí jsou FUJI KR očka, kvalitní rukojeť a designová sedla. 

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 5 010 Kč
od 4 140,50 Kč bez DPH

Kód: NSL-S642AJI

Jigové speciály N-ONE si oblíbí především milovnící lovu candátů a okounů na gumové nástrahy. Citlivá špička umožní detekovat i ty nejjemnější záběry a tuhá páteř zajistí úspěšný zásek. díky NANO technologii a konstrukci CROSS FORCE + si užijete zdolávání i menších ryb, ale bude mít i dostatek rezerv pro největší ryby našich vod. Standardem jsou FUJI očka a trianglové TVS Fuji sedlo, které přenáší každý pohyb nástrahy. N-One to je jigging all inclusive!

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 6 560 Kč
od 5 421,49 Kč bez DPH
 

Kód: FBA-602SUL

Ať jste přední závodník nebo je přívlač vaší pravou vášní budete z Banshee nadšeni. Kombinace špičkových komponentů a technologií, jmenovitě očka FUJI TORZITE, sedlo FUJI TVS a technologie Cross Force + dělají z Banshee opravdový skvost, se kterým je radost chytat. Pstruhová, tloušťová nebo jakákoliv jiná technika jemné přívlače dostává s Banshee úplně jiný rozměr.

Výrobce: Major Craft
Záruka: 2 roky
K dispozici

od 8 210 Kč
od 6 785,12 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem