30.7.2024 prodejna Náměšť nad Oslavou ZAVŘENO!!!

Major Craft

Japonsko je rybářská velmoc a není proto překvapením, že právě odsud pochází světoznámá a kvalitou proslulá značka rybářského náčiní Major Craft.

Firmu založil v roce 2001 pan Tsugio Mori jako řešení pro japonské rybáře, pro které byla cena kvalitních prutů z USA velmi vysoká.

Díky své více než 30-ti leté praxi v rybářském oboru dokázal pan Tsugio Mori nabídnout špičkové pruty za dostupné ceny. Společnost Major Craft zaznamenala raketový úspěch a ve svém boomu pokračuje i nadále. Stále je totiž věrná své počáteční vizi – maximální možná kvalita za přijatelné ceny.

Technologie:

Všechny pruty Major Craft, včetně nejlevnějších modelů, používají světově osvědčené komponenty FUJI. Proto se můžete vždy spolehnout na maximální možnou kvalitu. Za pozornost například stojí high endová očka FUJI TORZITE, která najdete u vyšších modelů Major Craft.

Cross Force — Zesilující karbonový oplet dodává prutu sílu, pevnost a odolnost. Jednotlivé vrstvy jsou na sebe kladeny do tvaru písmene X a zajišťují tak maximální funkčnost opletu.

Cross Force Plus — Vylepšená verze Cross Force nabízející stejné vlastnosti, ale určená pro vyšší modelové řady s lehčím a křehčím blankem.

1 položek celkem
Jigpara Spin 30mm 7g
95,04 Kč bez DPH
115 Kč

Nástrahy ze série Jigpara byly vyvinuty k mořskému rybolovu, ale mají skvělé využití i v našich sladkovodních vodách. V nabídce máme kromě klasických tail spinnerů a cikád také...

Kód: MJJPSPIN-7-019AG

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem