Multiplikátor elektrický Kaigen KGN 1000 HI-SPEED 88kg

Kód: 1837100
Tip
Značka: BANAX
ZDARMAZDARMA
KGN Blue
16 999 Kč 14 048,76 Kč bez DPH
Skladem

Excelentní navijáky od jednoho z největších a nejlepších výrobců na světě. Nová série elektrického multiplikátoru Banax Kaigen 1000 HI-SPEED s maximální navíjecí sílou 88 kg! S dvojitým úchytem navíjení pro lepší okamžitou startovací silou návinu nabízí extrémně neuvěřitelnou sílu a výdrž. Na cívku se vejde 800 metrů pletenky 80 lbs.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Těsnění je z karbonu, ložiska z nerez oceli inox. Mezi hlavní přednosti patří nový silnější motor s dvojitým stromem navíjení proti poškození a přesnějšímu návinu. Pomocí jednoho tlačítka jednoduše přepínáte mezi rychlým navíjecím módem a extrémně výkonným zdolávacím módem. Při výrobě tohoto multiplikátoru bylo použito nejmodernějších technologií a díky tomu se můžete spolehnout na tento multiplikátor i při rybolovu v těch nejtěžších podmínkách a při lovu v těch největších hloubkách. Multiplikátor vás nadchne pro nový atraktivní design, velkou zdolávací sílu, rychlost navíjení, přepracováné ovládání a mnoho užitečných funkcí. Použité prémiové materiály Stainless steel, počítadlo v metrech, pojistná funkce auto stop při velkém zahřátí, možnost regulace rychlosti, ocelové ložiska inox, úprava proti slané vodě. Doporučená baterie je 12 volt na 7 až 12 amp. max.

Důležitá informace máme jedni z mála prodejců el. multíků k dispozici originál servis Banax, který je jediný v EU. V případě poškození či ztráty dílu je možné zajistit servis.

   
Počet kusů v balení 1 el. Multiplikátor + neoprénové přepravní pouzdro + originální kabely 263 cm dlouhé k připojení
Hmotnost 1620g
Počet ložisek 2
Převodový poměr 2,8:1
Kapacita cívky v metrevch   0,42/800m, 0,56/500m, 
Pevnost síla brzdy 35kg
Nosnost maximální navíjecí rychlost 160 m / 1 min! maximální navíjecí síla 88kg!
Technologie Přepínání mezi rychlým navíjecím módem a výkonným zdolávacím módem, vysoce odolné tělo. Použité prémiové materiály Stainless steel, počítadlo v metrech, pojistná funkce auto stop při náhlé nestandartní změně chrání přehřátí motoru či poškození navíjecího stromu, možnost regulace rychlosti, ocelové ložiska inox, úprava proti slané vodě.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multiplikátory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: