Wobler Daiwa Tournament BABY VIB

Kód: 16700-424
Akce
Značka: DAIWA
473 Kč –47 %
Wobler Daiwa Tournament BABY VIB
473 Kč –47 % 249 Kč 205,79 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Kmitající nástraha bez ozvučení na lov okounů, pstruhů a bolenů. Perfektní na řeky s těžkým proudem, kde běžné nástrahy svým chrastícím zvukem spíše odrazují než přitahují. NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE ŽÁDNÁ DALŠÍ SLEVA!!!!

Detailní informace

Barva: Hazy Orange
Skladem | 16700-424
473 Kč
249 Kč
205,79 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Díky své nízké váze může být tato potápivá nástraha navíjena velmi pomalu a v konstantní hloubce - ideální pro mělké vody a zarostlá místa. Excelentní nástraha na ultra-light. Dostupné barvy pokrývají požadovaný segment od přírodních barev a designu až ke křiklavým barvám. Potápivá.

VELIKOST 47 mm

VÁHA 5,5 gr

Jméno TOURNAMENT je synonymem pro nejvyšší kvalitu a prémiové standardy produktů DAIWA. S novou řadou DAIWA TOURNAMENT Vám nabízíme výběr propracovaných a ověřených produktů a různých velmi užitečných drobností, které byly ve velké většině vyro- beny ve spolupráci s naší japonskou centrálou v Tokiu a jsou také s úspěchem prodávány v Japonsku. A část z nich je v Japonsku vyrobena. Naším záměrem je vyrábět a dodávat absolutně spolehlivé a špičkové produkty, na které se můžete spolehnout v každé situaci. Všechny produkty jsou testovány na spolehlivost a užitečnost našimi týmovými rybáři v Evropě a v Japonsku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Woblery Daiwa a Prorex
Záruka: 2 roky

WOBLERY TOURNAMENT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Janoušek Michal - ekatalog.czRybářské potřeby - ekatalog.cz