Prut NORDIC STAGE Mikromania Skl

Kód: MMS-662UL
2 768 Kč 2 287,60 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Velkolepá citlivost prutů Nordic Stage, přenášející všechny pohyby a kontakty nástrahy do ruky, o všem dění informující špička a nízká váha - atributy, které se již dávno staly vizitkou firmy a není k nim co dodat. Prut bude zajímavý jak pro začínající, tak pro zkušené rybáře. K odškrtnutí:

  • Rukojeť Skiliton zajišťuje přímý kontakt ruky s blankem.

  • Nepříliš tvrdá, ale dostatečně pevná dolní část prutu umožňuje zvládat bezpečně zápas s rybami mnohem většími než s jakými by člověk při UL přívlači počítal. Skiliton v tom hraje velmi vážnou úlohu, propouští totiž částí rukojeti kritická zatížení, aniž by v blanku vznikla nebezpečná napětí. Tato vlastnost rukojeti umožňuje rozložení zatížení po celé délce blanku, využívaje každého centimetru.

  • Velmi komfortně pracuje s woblery do 3cm. Pokud povedeme woblery vedením s pauzami, s napnutou nebo povolenou šňůrou (při každé variantě bude pohybová hra wobleru rozdílná), lze zcela úspěšně chytat s woblery minnow do délky 6cm a váhy do 3,5g. Twitchování není prioritou daného prutu. Vhodnými budou nevelké plandavky a rotačky, které kladou vodě malý odpor. Ovšem přímo královským způsobem je pro tento prut lov na mikrojigové nástrahy. A právě k tomuto způsobu lovu byl prut také stavěn.

Detailní informace

Délka prutu: 200cm, Gramáž: 0,8-7gr, Počet dílů: 2, Skladnost prutu: 104cm, Váha prutu: 78gr
Momentálně nedostupné | MMS-662UL
2 768 Kč
2 287,60 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

 
MMS-662UL 200.0 2 0.8-7 1.36-2.73 FAST- KRSIC 78.0 8.9 104  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty na přívlač
Záruka: 2 roky

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Janoušek Michal - ekatalog.czRybářské potřeby - ekatalog.cz