Kamenná prodejna OTEVŘENA. Dle klasické otevírací doby. Info na číslech: BRNO 739 421 592, 605 138 807, 774 892 073. NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 605 450 046
Zákaznická podpora:739421592mojerybarina@seznam.cz

FISHHUNTER™ PRO

Kód: 000-14239-001
5 106 Kč –4 %
FISHHUNTER™ PRO
5 106 Kč –4 % 4 901,76 Kč 4 051,04 Kč bez DPH
skladem u dodavatele
FishHunter ™ PRO je nejrychlejší a nejmodernější bezdrátový přenosný vyhledávač ryb na světě pro sma......

Detailní informace

Detailní popis produktu

FishHunter ™ PRO je nejrychlejší a nejmodernější bezdrátový přenosný vyhledávač ryb na světě pro smartphony a tablety Apple a Android. Sonar se vznáší na hladině vody a může být nahozen nebo použit při trollingu či v zimě při dírkování. Díky svým funkcím sleduje teplotu vody, hloubku, reliéf dna a ryby.

Jednoduše nahoďte nejrychlejší a nejmodernější přenosný sonar na světě a už jen dohlížejte na to, aby se všechno dostalo do centra dění. Využijte nastavení RAW VIEW nebo FISH VIEW, abyste viděli reliéf dna, určili složení dna a našli ryby. Můžete dokonce přepínat mezi RAW VIEW a FISH VIEW v reálném čase stisknutím tlačítka vpravo a výběrem požadovaného pohledu.

FISH VIEW

FISH VIEW je zobrazení, ve kterém zjednodušeně přejímají data sonaru RAW a upraví je na obrazovku pro rychlý a snadný přístup. Odstraní povrchový šum a nakreslí zjednodušené dno tak, aby ve výsledku zbyl čistý a přehledný vodní sloupec. Kdykoli sonar čte šum ve vodním sloupci, na obrazovce zobrazí ikonu ryby (ve 3 velikostech) na místě, kde byl tento šum zaznamenán. Díky tomu je snadné vidět, kdy a kde se ryby pod vaší sondou FishHunter ™ PRO nacházejí. Kromě toho můžete na svém telefonu či tabletu nastavit upozornění- pokud se ryby pod FishHunter ™ PRO zobrazí, zařízení vám zapípá - takže se nemusíte  na váš telefon vůbec dívat.

RAW VIEW

RAW VIEW zobrazuje skutečné výsledky z výkonné třífrekvenční sondy v reálném čase.Tento výkonný pohled vám poskytne vše, co potřebujete k rychlé identifikaci a zachycení více ryb. Ryby jsou označeny jako barevné "oblouky"  ve vodním sloupci nebo v blízkosti dna v závislosti na poloze.

MAPOVÁNÍ

Perfektní nástroj pro vytvoření vlastní mapy celého jezera nebo oblíbených míst pro rybolov. Jednoduše naviňte svůj FishHunter ™ přes oblast, kterou máte zájem zmapovat a FishHunter ™ začne sledovat hloubku a konturu dna. Až akci dokončíte, můžete se vrátit zpět do libovolného místa na mapě nebo zobrazit strukturu sonaru stisknutím libovolného místa na mapě.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Jediný bezdrátový přenosný fishfinder, který operuje s třemi různými frekvencemi (381, 475, 675 kHz) a poskytuje tak maximální rozlišení.
  • FishHunter ™ Pro nevyžaduje internetové připojení ani nepoužívá data z mobilních telefonů, což nabízí dosah až 45 metrů rychlostí 4x rychlejší než přenos přes Bluetooth.

SPECIFIKACE

Model FishHunter ™ PRO Rozsah hloubky: Až 45 m Rozsah Wi-Fi: až 50 m Minimální hloubka: 0,4 m Počet snímačů: 1 třífrekvenční snímač Frekvence: 381 kHz, 475 kHz, 675 kHz Rychlost vlečení: až 4,0 km / h, 2,1 uzlů Možnosti zobrazení sonaru: RAW VIEW, FISH VIEW, BATHYMETRIC MAPPING, ICE FISHING FLASHER VIEW Osvětlení nočního osvětlení: ano, LED osvětlení Bezdrátové připojení: Wi-Fi pracuje 4x rychleji než Bluetooth (není vyžadováno mobilní datové připojení nebo připojení k internetu) Typ sonaru: piezoelektrický keramický křišťál Výkon (špička až špička): 300 W Životnost baterie: Až 10 aktivních hodin, pohotovostní doba 500 hodin Provozní teplota: -30 ° C až 35 ° C Jednotka měření: Imperialní & metrický Hmotnost: 155g Kompatibilita: +9000 iOS Apple a Android smartphony nebo tablety s GPS

Doplňkové parametry

Kategorie: Echoloty a sonary
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Janoušek Michal - ekatalog.czRybářské potřeby - ekatalog.cz